Prípravok Princess Hair je momentálne na rôznych internetových stránkach propagovaný najmä prostredníctvom blogov. Avšak pozor. Blogy, ktoré prípravok propagujú, len vyzerajú ako blogy skutočných ľudí. V skutočnosti ide o podvod. Napríklad Blog Zuzany Bagárovej – takto sú nazvané rôzne stránky na rôznych doménach.
V skutočnosti ale nejde o blog a neexistuje ani meno dievčaťa, ktoré by stránky spravovalo. Tak neuveriteľný podvod, aký sa nachádza na tomto narafičenom webe, sa nevidí každý deň. Práve dnes máme príležitosť vidieť trochu viac noviniek medzi podvodníkmi na internete. Stránky, ktoré obsahujú toľké množstvo klamstiev ale nemôžeme nazvať inak ako podvodom.
Prípravok na rast vlasov Princess Hair
- Stránky obsahujú neuveriteľne chybný kód, niektoré časti nie sú celkom preložené, obsahujú chyby, španielčinu, polštinu, alebo maďarčinu.
- Blogovací systém, ktorý by zodpovedal tejto stránke neexistuje. Stránka je len podvodný narafičený jednostránkový kód. Rýchloweb, ktorý nemá žiadnu hodnotu a má šialene chybový kód.
- Stránky prezentujú prvky, odkliky a sociálne siete. Všetko je fingované, nič sa nedá klikať a to čo ide, smeruje na nákup.
- Komentáre sú vymyslené a narafičené. Nejde o žiaden komentovací systém, ale len natvrdo napísaný kód. Komentáre neboli pridané od ľudí, ale napísané priamo do kódu stránok.
- Blog nemá vlastnú adresu.
- Predaj prípravku prebieha protizákonne.
- všetko smeruje na stránky: http://sk.princessmask.pro/#init, kde sa odohráva niekoľko závažných pochybení a podvodov na ľudí.
Predajné stránky sk.princessmask.pro
Stránky http://sk.princessmask.pro/#init, ktoré sa vám snažia natlačiť prípravok a rôzne halušky do kapusty, uvádzajú meno lekárky, ktorá má byť zárukou fungovania celého prípravku. Na stránke je viacero zavádzaní a oblbovákov na ľudí, ale MUDr. Amélie Vaňásková, tricholožka je najväčší z nich. Jednak je tu primiešaná čeština, ktorú si autor nevšimol, keď prerábal české podvodné stránky, ale samotná lekárka ani neexistuje. Opäť ide o kradnutú fotografiu, vymyslené meno a všetok vymyslený text okolo.
V skutočnosti len modelka: pôvod fotografie je jednoduchý. Stiahli si ju vo fotobanke, odkiaľ si ju môžete stiahnuť, ak napríklad chcete robiť billboard, alebo článok o chorobách. To sú dôvody, prečo sa takáto fotografia objaví v predaji. Pýtali ste sa nás na to, prečo sú takéto fotografie na predaj. Nuž, kým tieto dôvody sú ešte v poriadku, podvodníci stojaci za týmto stránkami si takéto fotografie kupujú, aby vytvárali doktorov. Originál sa nachádza na tomto odkaze.
Nejde teda o žiadnu lekárku, žiadnu Slovenku a vôbec nemôže odporúčať nakúpiť tento prípravok, ktorého dobré meno, skutočné povedomie a vyjadrujúci sa spokojní zákazníci neexistujú. Upozorňujeme preto na pravdivé skutočnosti.
The post Prípravok na rast vlasov Princess Hair a fejk blog Zuzany Bagárovej appeared first on HOAX.